Danışmanlık

DANIŞMANLIK KATALOĞU

GÜNCEL & BASİT & BİLİMSEL

HİZMETLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN

Kuzey Gelişim Akademisi
Salih Tozan Cd. Çiçekli Bahar Sk.
No:13/2 Mecidiyeköy İstanbul
Phone +90 212 266 2754
E-mail info@kuzeygelisim.com

Ödül Danışmanlığı

Türkiye’de İK ve Gelişim alanında ilk ve tek Ödül Danışmanlığı hizmetimizle uzun bir zaman ve emek isteyen başvuru süreçlerinde sizleri yormadan aday olunacak uygulamaların seçiminden, ödül başvurusunun oluşturulmasına kadar tüm adımları üstleniyoruz.
Şu ana kadar birlikte çalıştığımız kurumların tamamı en az bir kategoride ödüle hak kazanırken, tüm başvurularda başarı oranımız %94 olarak gerçekleşti.

İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

İnsan kaynaklarının yetenek yönetimi, seçme yerleştirme, iç iletişim, performans yönetimi gibi süreçlerinin kurulması ve işletilmesinde proje bazlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Değerlendirme merkezi uygulamaları yetkinlik bazlı ölçümlemelerin yanı sıra psikolojik değerlendirme ve profil analizleri de yaparak süreçlerin etkinliğine katkı sağlıyoruz.

EĞİTMEN SEÇME VE GELİŞTİRME PROGRAMI

Kurumiçi eğitmen seçme sürecinizi üstlenerek, isterseniz eğitmenlerin seçiminde, isterseniz seçilen eğitmenlerin gelişim programında uzmanlığımızla hizmet veriyoruz.

KURUMSAL PSİKOLOJİK DESTEK HİZMETLERİ

Psikolojik uzmanlığımızı kurumsal deneyimle birleştirerek; yönetici koçluğu, yeni yöneticilere bireysel psikolojik danışmanlık, çalışanlara psikolojik destek hizmetleri gibi konularda işe yarayan çözümler sunuyoruz.
Close

GÖLGE MÜŞTERİ ARAŞTIRMA

Bankacılık, mağazacılık, perakende ve çağrı merkezi gibi sektörlerde gölge müşteri araştırmalarıyla müşteri deneyiminize katkı sağlıyoruz.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ARAŞTIRMASI

Doğru sorular sorarak çalışanlarınızın memnuniyeti ve bağlılığını ölçümlüyor ve odak alanları için gelişim çözümleri sunuyoruz.