Dijital Çözümlerimiz


Yeni Normale Geçişte Yöneticinin Rehberi

Normalleşme süreci ve yeniden ofise dönüşle birlikte çalışanlar yeniden bir değişim süreciyle karşı karşıya geldi. Bu dönemde yöneticilerin çalışanları desteklemek ve motivasyonlarını yüksek tutmak için uygulayabileceği basit önerileri bu eğitimde topladık.

Yeni Normalde İşe Dönüş Psikolojisi

Tam da evde kalma önlemlerine alışmış, yavaş yavaş yeni düzenimizi kurmuşken normalleşme aksiyonlarıyla yeniden bir değişim sürecine girdik. Bu yeni değişim, her ne kadar pozitif bir geçişin habercisi olsa da beraberinde yeni stres faktörlerini de hayatımıza sokuyor.
Bu eğitimde, yeni normale geçiş süreci ve beraberinde yeniden ofis çalışmalarına dönüşü en rahat, en kolay şekilde geçirebilmek için öneriler bulacaksınız.

Değişim Döneminde Psikolojik Sağlığı Korumak

Tüm dünyanın belirsizlik ile takip ettiği global değişim döneminde, bedensel sağlığımız kadar psikolojik sağlığımızı korumak da önemlidir. Özellikle de stresin vücut direnci ve bağışıklık sistemi üzerindeki negatif etkileri de düşünüldüğünde psikolojik sağlığı korumanın hastalıkların önlenmesindeki etkisi yadsınamaz.
Değişen koşullar ve belirsizlik döneminde bireylerin psikolojik durumu birçok stres faktörüyle karşı karşıyadır. Bu eğitimde, değişim dönemlerinde psikolojik olarak sağlam kalmak, bu dönemi daha rahat geçirmek için ipuçlarını bulabileceksiniz.

Pandemide Çocuk Psikolojisi

Pandemi dönemi önlemleri kapsamında okulların uzaktan eğitime geçmesi ve sokağa çıkma kısıtlamalarıyla çocuklar bu dönemden en fazla etkilenen gruplardan biri oldu. Bu dönemde çocukların davranışları ve psikolojilerindeki değişimleri daha iyi anlamak ve bu dönemi daha rahat geçirebilmeleri için onları desteklemek için önerilere bu eğitimimizden ulaşabilirsiniz.
Evden Verimli Çalışma

Evden çalışma düzeni, birçok avantajıyla birlikte bazı güçlükleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle de evle ilgili sorumluluklar, çocuklar, evde çalışan başka aile üyeleri varsa evden çalışma adına bir düzen kurmak daha da güçleşebilir.
Bu eğitimde, evden çalışma düzenine yeni geçen ya da geçecek profesyonellere yeni düzende etkili çalışabilmek ve verimliliklerini koruyabilmek adına öneriler sunulmaktadır.

Pacific (Yönetim Becerileri Oyunu)

Yönetim becerilerinin ekip yönetimi, motivasyon, geribildirim, toplantı yönetimi, görevlendirme gibi birçok farklı alanı bu oyunda bir arada. Bir yandan yönetim becerileri eğitimi alırken, bir yandan da bilgisayar oyunu kurgusunda takımınızla yarışırken öğrenme imkanı Pacific’te.
Üstelik şimdi Türkçe…
Diğer oyunlar ve detaylı bilgi için : Game-Learn